ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار اجتماعی انتقال آب از خلیج فارس جهت اصفهان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان این که طرح انتقال آب از خلیج‌فارس جهت مصارف آشامیدنی مردم در فلات مرکزی ازجمله استان اصفهان در دستور کار جدی وزارت نیرو

انتقال آب از خلیج فارس جهت اصفهان

انتقال آب از خلیج فارس جهت اصفهان

عبارات مهم : مرکزی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان این که طرح انتقال آب از خلیج فارس جهت مصارف آشامیدنی مردم در فلات مرکزی ازجمله استان اصفهان در دستور کار جدی وزارت نیروست، گفت: بخشی از آب حوضه آبریز سد کارون بعد از تلمبه شدن از تونل سوم کوهرنگ در حال انتقال است.

مسعود میرمحمدصادقی امروز در گفت وگو با فارس اظهار کرد: وزارت نیرو دو طرح انتقال آب خاص بخش صنعت و آشامیدنی مردم ساکن در فلات مرکزی را در دست بررسی دارد.

انتقال آب از خلیج فارس جهت اصفهان

وی افزود: طرح انتقال آب از خلیج فارس جهت مصارف آشامیدنی مردم در فلات مرکزی ازجمله استان اصفهان در دستور کار جدی وزارت نیروست که می تواند بخشی از نیاز آینده ساکنان استان های اصفهان و یزد را با شیرین کردن آب دریا تأمین کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: طرح دوم، خاص بخش صنعت است که بعضی از صاحبان صنعت در استان های یزد و کرمان طرح های توجیهی ارائه کردند، این طرح به وسیله صنایع پیگیری می شود و وزارت نیرو هم از آن پشتیبانی می کند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با بیان این که طرح انتقال آب از خلیج‌فارس جهت مصارف آشامیدنی مردم در فلات مرکزی ازجمله استان اصفهان در دستور کار جدی وزارت نیرو

وی خاطرنشان کرد: بعضی از صنایع استان اصفهان نیز ایده هایی دارند ولی در مجموع استقبالی از این طرح نکردند؛ البته به صنایع استان اصفهان اعلام شده است که طرح های توجیهی خود را آماده کنند که فعلاً در مراحل ابتدایی پیشنهاد است.

میرمحمدصادقی راهکار دیگر تأمین بخشی از آب فلات مرکزی را انتقال آب از حوضه آبریز سد کارون به استان اصفهان دانست و اذعان داشت: وزارت نیرو سهمیه هایی جهت انتقال آب از کارون جهت استان هایی که از این حوضه استفاده می کنند، تخصیص داده شده است داده هست؛ بخشی از آب استان اصفهان قرار است از طریق تونل سوم کوهرنگ تأمین شود.

وی اضافه کرد: هم اینک بخشی از آب حوضه آبریز سد کارون بعد از تلمبه شدن از تونل سوم کوهرنگ در حال انتقال هست؛ یک سد دیگر با 25 درصد پیشرفت در خروجی تونل سوم در حال ساخت است که امیدواریم احداث سد تونل سوم کوهرنگ، با تزریق اعتبار و فعال شدن پیمان کار این طرح تا دو سال دیگر به آخر برسد.

انتقال آب از خلیج فارس جهت اصفهان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان طرح دیگر انتقال آب از حوضه کارون را انتقال آب از بهشت آباد ذکر کرد و یادآور شد: این طرح انتقال در مرحله مطالعه و تصمیم گیری است که بخشی از نیاز آبی استان های اصفهان، یزد، کرمان و چهارمحال و بختیاری را تأمین خواهد کرد؛ با آخر مرحله مطالعاتی انتظار داریم به سرعت مرحله اجرایی این طرح را امسال شروع کنیم.

واژه های کلیدی: مرکزی | انتقال | اصفهان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz