ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی رهن کامل در بازار آپارتمان‌های اجاری

با شروع مرداد تعداد فایل‌های عرضه شده است جهت «رهن کامل» در بازار آپارتمان‌های اجاری قدری زیاد کردن یافته و به دنبال آن تعداد قراردادهای از این جنس نیز رو به رش

رهن کامل در بازار آپارتمان‌های اجاری

رهن کامل در بازار آپارتمان های اجاری

عبارات مهم : اجاره

با شروع مرداد تعداد فایل های عرضه شده است جهت «رهن کامل» در بازار آپارتمان های اجاری قدری زیاد کردن یافته و به دنبال آن تعداد قراردادهای از این جنس نیز رو به رشد است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، تلاطم در بازار اجاره طی ماه گذشته که به زعم بعضی از کارشناسان حتی از تلاطم قیمتی در بازار مسکن نیز زیاد بوده هست، موجب شد بسیاری از مستاجران از یافتن آپارتمان اجاری متناسب با بودجه خود ناتوان باشند. اگرچه با شروع تابستان تعداد فایل های اجاری در بازار مسکن با ازدیاد چشمگیر روبه رو شد، ولی در عین حال از آنجا که عمده این آپارتمان ها با قیمت های بیش از حد انتظار مستاجران فایل شده است بود، عملا مستاجران را با چالش مالی روبه رو کرد.

تحقیقات میدانی از اوضاع بازار اجاره نشان می دهد بسیاری از آپارتمان های اجاری که با قیمت های گزاف فایل شد، در تیر ماه یا با تعدیل قیمت به اجاره رفت یا اینکه به عنوان فایل رسوبی در بازار باقی ماند. در نتیجه موجران به این نتیجه رسیدند که قیمت های پیشنهادی رهن و اجاره را در ماه میانی تابستان قدری تعدیل کنند تا وقت طلایی فصل نقل و انتقالات ملکی را از دست ندهند. در جریان تعدیل نسبی اجاره بهای پیشنهادی، تعداد فایل های عرضه شده است به صورت رهن کامل نیز زیاد کردن یافته هست، البته اکثر این فایل ها با قید «قابل تبدیل» فایل شده است اند؛ به این معنا که موجران هم آمادگی دریافت وجه نقد و احتمالا سرمایه گذاری در بازارهای گوناگون را دارند و هم از اینکه یک درآمد مستمر ماهانه در قالب اجاره بها داشته باشند، استقبال می کنند.

رهن کامل در بازار آپارتمان‌های اجاری

واژه های کلیدی: اجاره | بازار | تابستان | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz