ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رژیم صهیونیستی با همت ملت‌های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد / رهبر انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل و عنصرهای شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و برطرف اختلاف‌ها دانستند.

رژیم صهیونیستی با همت ملت‌های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب: رژیم صهیونیستی با همت ملت های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد

عبارات مهم : اختلاف

رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل و عنصرهای شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و برطرف اختلاف ها دانستند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبحگاه امروز (جمعه) در دیدار مسئولان نظام، جمعی از قشرهای متفاوت مردم و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر، یکی از مهمترین عوامل و عنصرهای شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و برطرف اختلاف ها دانستند و با تأکید بر این که «رژیم صهیونیستی عامل مهم ایجاد اختلاف در منطقه و در میان کشورهای اسلامی است»، گفتند: مسئله رژیم صهیونیستی، عدم مشروعیت است و رژیمی که بر پایه باطل تشکیل شده است باشد، به توفیق الهی و با همت ملتهای مسلمان، قطعاً نابود خواهد شد و از بین خواهد رفت.

رژیم صهیونیستی با همت ملت‌های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد / رهبر انقلاب

رهبر انقلاب اسلامی سیاست امروز استکبار در منطقه را ایجاد شکاف و اختلاف میان مسلمانان و در میان آحاد مردم کشورهای اسلامی، دانستند و افزودند: تنها راه مقابله با این سیاستِ امریکای جنایتکار و صهیونیستها، آشنایی طراحی دشمن و ایستادگی در برابر آن است.

حضرت آیت الله خامنه ای، مسئولیت دولت های اسلامی و زُبدگان سیاسی، دینی و فرهنگی امت اسلامی را جهت ایستادگی ملتها در برابر سیاست های استکبار، خطیر برشمردند و با اشاره به اهداف ایجاد رژیم جعلی صهیونیستی در منطقه گفتند: یکی از اهداف مهم تأسیس این رژیم، ایجاد اختلاف و مسئله سازی در میان ملت های مسلمان است ولی همه تجربه های تاریخی نشان می دهد رژیم صهیونیستی که با مسئله مشروعیت مواجه هست، ماندگار نخواهد بود.

رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل و عنصرهای شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و برطرف اختلاف‌ها دانستند.

ایشان، با تأکید بر این که «برقراری روابط دیپلماتیک آشکار یا پنهان بعضی کشورهای سست عنصرِ منطقه با این رژیم اشغالگر و یا اقدام امریکا در انتقال سفارت خود به بیت المقدس، مسئله رژیم صهیونیستی را حل نخواهد کرد»، افزودند: این رژیم بر مبنای زور و ترساندن و کشتار و اخراج یک ملت از سرزمین خود شکل گرفته و به همین علت، عدم مشروعیت رژیم صهیونیستی در دل ملت های اسلامی حک شده است است و نمی توان نقشه فلسطین را از حافظه تاریخیِ جغرافیای دنیا از بین بردن کرد.

رهبر انقلاب اسلامی با تأکید مجدد بر لزوم برگزاری همه پرسی در میان فلسطینیان واقعی اعم از مسلمان، مسیحی و یهودی و شکل گیری نظام حکومتی فلسطین بر مبنای این همه پرسی، خاطرنشان کردند: برگزاری چنین همه پرسی و تشکیل حکومت فلسطین براساس آراء فلسطینی، در واقع به معنای نابودی رژیم جعلی صهیونیستی است که به طور قطعی در آینده نه چندان دور محقق خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای در آخر سخنان خود تأکید کردند: با نابودی رژیم صهیونیستی، امت اسلامی وحدت و عزت خود را به دست خواهد آورد.

رژیم صهیونیستی با همت ملت‌های مسلمان قطعاً نابود خواهد شد / رهبر انقلاب

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، آقای روحانی مدیر جمهور در سخنانی با بیان اینکه بیش از گذشته نیاز به تقویت فضای معنوی، وحدت، اعتماد و امید به آینده داریم، خاطرنشان کرد: آنچه باید در کنار دولت قرار گیرد، توان قوای دیگر و به خاص مردم است.

رئیس جمهور، دشمن را در شرایط فعلی فاقد تجربه و عقلانیت دانست و افزود: تصمیم دشمن این است که نه تنها تعهدات خود در برابر ملت کشور عزیزمان ایران بلکه همه تعهدات بین المللی و منطقه ای خود را زیر پا بگذارد.

آقای روحانی گفت: جای شگفتی است قدرتی که دستش به خون مردم این منطقه از افغانستان و عراق و سوریه و یمن گرفته تا سایر مناطق آلوده هست، نقاب صلح طلبی بر صورت زده و از مذاکره و صلح دَم می زند و رژیم غاصبی که هر روز به کشتار مردم می پردازد، به دوره گردی روی آورده تا صورت غلط و دروغینی را از نظام جمهوری اسلامی و مردم کشور عزیزمان ایران ترسیم کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل و عنصرهای شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و برطرف اختلاف‌ها دانستند.

آقای روحانی اظهار داشت: امروز مردم و کشورهای جهان، شرکای تجاری ایران، اروپا، روسیه، چین، همسایگان، مسلمانان و همه کشورها باید در برابر قلدرمابی حاکمان کاخ سفید بایستند.

واژه های کلیدی: اختلاف | اسلامی | انقلاب | مسلمانان | صهیونیستی | رهبر انقلاب | جامعه اسلامی | رژیم صهیونیستی | نابودی رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz