ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخر هفته و پخش ۳۰ فیلم‌ سینمایی از تلویزیون

فیلم های «پرواز بر فراز آشیانه فاخته»، «افسانه دریای شمال»، «فقط بیست»، «خانم پاتر»، «تاکسی های قرمز»، «بازی کلمات»، «زندگی در درست تعمیر»، «جاده»، «ضارب»،

آخر هفته و پخش ۳۰ فیلم‌ سینمایی از تلویزیون

آخر هفته و پخش ۳۰ فیلم سینمایی از تلویزیون

عبارات مهم : زندگی

فیلم های «پرواز بر فراز آشیانه فاخته»، «افسانه دریای شمال»، «فقط بیست»، «خانم پاتر»، «تاکسی های قرمز»، «بازی کلمات»، «زندگی در درست تعمیر»، «جاده»، «ضارب»، «بادیگارد محبوب من»، «بازگشت»، «ادی عقاب آسمان ها»، «در جستجوی ریچارد»، «بچه های لازاروس»، «تعقیب و گریز»، «هواپیماها مامور نجات و آتش نشانی»، «رمز گمشده»، «مثلث برمودا»، «مارپله»، «مینور»، «ریو ۱و ۲»، «باران»، «تاریخ مجهول آمریکا» «خانه ای کنار ابرها»، «پای پیاده»، «عزت دار»، «اره ماهی»، «مرد عوضی»، «تراست»، «زنده باد» و «زندگی روی خط» پنج شنبه و جمعه (۹ و ۱۰ آذر ماه) از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

شبکه اول
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» به کارگردانی میلوش فورمن، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی جک نیکلسون و لوئیز فلچر در بیمارستانی روانی در ایالت اورگن آمریکا می گذرد و حاوی نگاهی است به ساختارهای قدرت در شرکت ها.

****************************** *******

فیلم سینمایی «افسانه دریای شمال» به کارگردانی نیک لاین، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: ماریا جهت برگزاری مراسم آتش بازی و مراسم خوش حالی افتتاحیه وارد یک سکوی نفتی در دل دریای شمال می شود. ماموران سکو به او خبر می دهند که میزان تراکم گاز در اطراف سکو بسیار زیاد است و آنها نمی توانند مراسم آتش بازی به راه بیندازند. ماریا عنوان را با روسای خود در آلمان مطرح می کند و آنها تاکید دارند که مراسم باید با شکوه و جلال زیادی برگزار شود و از ماریا می خواهند تا راهی جهت این عنوان بیابد. ماریا جهت یافتن راه حل در سکو مستقر شده است و شاهد عملیات های مشکوکی در آنجا می شود. او پی می برد که چند شرکت دولتی با همکاری شرکت های آلمانی که همه از سرمایه گذاران سکوی نفتی هستند در اعماق دریا به صورت غیرقانونی گاز متان ذخیره سازی می کنند….

در این فیلم، هانس جینیک، بتینا زیمرمن و ژزفین پریب هنرنمایی کرده اند.

****************************** *******

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «فقط بیست» به کارگردانی مسعود کرامتی، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم خواهیم دید: خانواده ای مشمول بر پدر و مادر و یک پسر به نام رحیم و یک دختر هست. پدر ادعای آن را دارد که اجدادش ریاضی دان بوده است و حال فرزند ها نیز باید ریاضی دان بشوند و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند تا ریاضی رحیم خوب شود، بلاخره رحیم یک عینک پیدا می کند، و با گذاشتن این عینک بر چشمانش دگرگون شده است و شبیه انیشتن شده است موهایش سفید و صدایش عوض کردن می کند، آزمایشات متفاوت بر روی آن انجام می شود و اعلام می شود که سلول های آن هفتاد ساله شده است هست، بعد از مدتی پدر و مادر متوجه می شوند که به خاطر عینک بوده است و …

محمد جواد جعفرپور، شبنم مقدمی، حمید رضا دلاوری، شهرام قاعدی و مسعود کرامتی در فیلم سینمایی «فقط بیست» ایفای نقش کرده اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «خانم پاتر» به کارگردانی کریس نونان، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: بئاتریکس پاتر زن جوان و خوش ذوقی است که به نوشتن داستان های مصور جهت کودکان علاقه ی زیادی دارد و زیاد اوقات فراغت خود را به طراحی شخصیت های کارتونی جهت داستان هایش می گذراند. وی به نوعی غرق در دنیای داستان هایش است و با شخصیت های این داستان ها به گفتگو می پردازد. نورمن مردی است که به کار انتشار کتاب اشتغال دارد و با دیدن طرح ها و داستان های بئاتریکس، تصمیم می گیرد در چاپ آنها به او کمک کند….

رنه زلوگر، اوان مک گرگور و امیلی واتسون در این فیلم سینمایی نقش آفرینی کرده اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «تاکسی های قرمز» به کارگردانی مانوئل پرادال، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

داستان این فیلم راجع به پسر فرزند ایی به نام بونواسیفر است که توانایی و قدرت خاصی دارد. زن آدولفین سرپرستی بونوا را به عهده دارد. بونوا و دوسیفلار که یک راننده تاکسی است با هم دوست هستند. مرد شروری به نام پوآلونه به تازگی به شهر آنها آمده و شرکت تاکسی رانی تازه با تاکسی های قرمز را راه آندازی کرده. او قصد دارد با نقشه ایی تمام شهر قارت کند. بونوا تلاش می کند و در انتها آنها را دستگیر می کند و شهر را نجات می دهد.

****************************** *******

فیلم سینمایی «بازی کلمات»، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

گای تریلبی، مردی ۴۰ ساله است که با استفاده از نقص قوانین مسابقه های سراسری هجی کلمات، در آن شرکت می کند در حالی که این مسابقه های مخصوص کودکان و نوجوانان هست. حضور او باعث اعتراض والدین و مسئولین برگزاری می شود، ولی او تا مرحله فینال مسابقه های ادامه می دهد. در انتها مشخص می شود پدر گای که مدیر برگزاری مسابقه های است در نوزادای، او و مادرش را رها کرده و تریلبی از این طریق تصمیم داشته به او اعتراض کند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «زندگی در درست تعمیر» به کارگردانی سید محسن میرحسینی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی غلامحسین لطیفی، سعید پیردوست، خواهیم دید: ناصر مهندس جوانی است که روز قبل از عروسی اش ناپدید شده است و هم وقت خبر دستگیری خلافکاری به نام ناصر سامورایی در محله می پیچد. خانواده عروس و داماد که از کشف شدن ناصر ناامید شده است اند حدس می زنند که ناصر همان خلافکار بازداشت شده است باشد….

*************************************

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «جاده» به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

تله فیلم «جاده»، با نقش آفرینی یوسف صفری بختیاری و امیرمحمد عبدی روایت گر پرسشها و قصه دو جوان سرخورده و مستاصل است که در یک تصمیم احساسی و آنی، خودرویی را دزدی می کنند تا با پول فروش آن بتوانند از کشور فرار کنند. یکی پایبند به پرسشها فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و روحیه لطیفی دارد و دیگری برعکس به این گونه پرسشها پایبند نیست. این دو جوان در مسیر بزرگراه زندگی با یک سری اتفاقات و چالش هایی روبرو می شوند که در تصمیمات آنها تاثیر بسزایی دارد.

****************************** *******

فیلم سینمایی «ضارب» به کارگردانی پیر مورل، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی سی آن پن، آدریس البا و جاسمینه ترینکا خواهیم دید: گروهی تروریستی به سرکردگی کاکس، در مناطق جنگ زده و محروم کشور کنگو به ظاهر مشغول انجام فعالیت های بشردوستانه هستند. ولی در واقع نقشه ی مهم آنها ترور وزیر معادن و منابع طبیعی این کشور هست. جیم ترنر یکی از تک تیراندازان حرفه ای در این گروه تروریستی هست. او بعد از تشکیل جلسه ای سری به عنوان ضارب جهت انجام ترور گزینش می شود….

****************************** *******

فیلم سینمایی «بادیگارد محبوب من» به کارگردانی سامو کام بوهانگ، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دینگ یک پیرمرد چینی است که در شهری در شمال شرقی چین و هم مرز با روسیه زندگی می کند. او قبلا زیاد از ۳۰ سال در نیروهای خاص ارتش چین خدمت کرده و تجربیات زیادی دارد ولی دچار بیماری زوال عقل شده است و بعضی چیزها را فراموش می کند.در همسایگی او دختری ۹ ساله به نام چری با پدرش زندگی می کند و چری و دینگ وقت زیادی را در روز در کنار هم می گذرانند و دوستان خوبی جهت تنهایی هم هستند. پدر چری که به بازی قمار روی آورده جهت اینکار از یک تبهکار محلی پول می گیرد و هنگامی که که توانایی بازپرداخت پول را ندارد تبهکار از او می خواهد که به شهری مرزی در روسیه رفته و یک کیف پر از جواهرات را از مافیای روس بدزدد…!

ژاکین چان و کین کین لی بازیگران این فیلم هستند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «بازگشت» به کارگردانی حسن هدایت، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: بعد از به توپ بستن مجلس در دوران محمدعلی شاه قاجار، نامدار جوان بازرگان پسر مرحوم حاج عزیز بزاز به زادگاهش بروجرد بازمی گردد تا شغل پدر را ادامه دهد. وی به سراغ بدهکاران پدر می رود ولی در جمع آوری طلب ها دچار مسئله می شود. امیر افخم حاکم بروجرد که با زندانی کردن سید جمال واعظ مشروطه خواه از طرف مردم تحت فشار می باشد، با درخواست پایتخت کشور عزیزمان ایران مبنی بر پرداخت پیش از موعد خراج سالیانه مواجه می گردد. او به دنبال شخصی جهت تأمین خراج شهر است … .

در این فیلم، مجید سعیدی، میرطاهر مظلومی و محمد ساربان نقش آفرینی کرده اند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «ادی عقاب آسمان ها» به کارگردانی دکستور فلیچر، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی تارون اگرتون، هاق جک من و تام کستلو خواهید دید: ادی پسر خردسالی است که علیرغم مشکلی در مفصل زانو، رویای قهرمانی در المپیک را در سر می پرورد. او که کودکی بسیار بازیگوش است تلاش می کند تا به تمرین ورزش های المپیکی مثل دو و میدانی بپردازد ولی هر بار مشکلی جهت خانواده پیش می آورد.

بعد از اتمام دبیرستان، ادی درمی یابد که علاقه ی او به ورزش های زمستانی بسیار زیاد است و جهت همین به تیم اسکی انگلستان می پیوندد ولی رییس فدراسیون ورزش های زمستانی او را فاقد شرایط مورد نیاز جهت عضویت در تیم می بیند و او را از لیست ورزشکاران المپیک خارج می کند….

****************************** *******

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «در جستجوی ریچارد» به کارگردانی آل پاچینو، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

داستان «در جستجوی ریچارد»، راجع به آل پاچینو است که تصمیم می گیرد نمایشنامه ریچارد سوم شکسپیر را به تصویر بکشد. او بعد از گزینش بازیگران میان مردم می رود و از آنان راجع به شکسپیر می پرسد. تمرینات و جلسات بحث و گفتگو راجع به شخصیت ها همچنان ادامه دارد، ولی در این میان تهیه کنندگان از این روال کار به تنگ می آیند.

****************************** *******

فیلم سینمایی «بچه های لازاروس» به کارگردانی گراهام تیکسون، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در این فیلم با بازی اندی گارسیا و فرانسیس رکانور یک دکتر زن را خواهیم دید که تلاش می کند دختر فرزند ای را از کما بیرون آورد.

****************************** *******

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «تعقیب و گریز» به کارگردانی رنی هارلین، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی چکی جان، جانی نویلی و بینگ بینگ فان آمده است: بنی چان که دوستش یانگ را در یک تعقیب و گریز با خلافکار بزرگ چینی ویکتور ونگ از دست داده و قول داده که از دختر او سامانتا نگهداری نماید بعد از اینکه به پلیس می گوید که ویکتور ونگ خلافکار است از کار تعلیق می شود . او مردی به نام کانر واتس را از دست یک گروه خلافکار دیگر که قصد کشتن او را دارند نجات می دهد کانر واتس شاهد یک قتل بوده است و جهت همین خلافکاران قصد کشتنش را دارند و بنی چان از او می خواهد که علیه خلافکاران در دادگاه شهادت دهد و …

****************************** *******

انیمیشن سینمایی «هواپیماها مامور نجات و آتش نشانی» به کارگردانی بابز گاناوی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۸ از شبکه پنج پخش می شود.

در این انیمیشن خواهید دید: داستی که بعد از مسابقه های دچار نقص فنی شده است و چرخ دنده اش خرد شده است و نباید سرعت بگیرد به دوستانش می سپارد که برایش چرخ دنده پیدا کنند ولی چون تولید این هواپیماهای سمپاش متوقف شده است این چرخ دنده ها پیدا نمی شوند. داستی هنگامی که می بیند که دوست پیرش میدی که آتشنشان است نتوانسته آتش را خاموش کند و می خواهد از کارش کناره بگیرد تصمیم می گیرد که به او کمک کند….

****************************** *******

فیلم سینمایی «رمز گمشده» به کارگردانی جاز بوون، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با بازی نیک چانگ، لوییس کو و فرانچیس چان یونگ خواهیم دید: سر بازرس کیو مامور پلیس است و به دنبال یک باند بزرگ مواد مخدر هست. ارتباط آنها با ماموران نفوذی پلیس در این باند مخوف قطع شده است و کسی از هویت افراد نفوذی خبر ندارد. تا اینکه بالاخره پیامی به صورت رمز به آنها می رسد. رمز جهت آنها ناشناخته است ولی بالاخره می توانند این رمز را شناسایی کنند و با مامور خود ارتباط برقرار کنند و با او قرار می گذارند ولی در همین حین به آنها حمله می شود. بعد از بررسی های زیاد آنها متوجه می شوند که با فرد اشتباهی ارتباط برقرار کرده اند و مامور نفوذی فرد دیگری به نام لام است که …

****************************** *******

فیلم سینمایی «مثلث برمودا» به کارگردانی کرگ آر. باکسلی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان با بازی اریک استالتز، کاترین بل و لو دیاموند فیلیپ آمده است: چهار دانشمند جهت تحقیق در یک زیر دریایی اجاره ای به سر می برند که به یک باره به وسیله گروهی به دزدی برده می شود و بعد از بازپرسی جهت آگاهی از اهدافشان آنها را آزاد می کنند. بعد از آزادی، اتفاقات عجیبی جهت هر کدام از آنها پیش می آید که ذهن هر کدام از آنها را شدیداً درگیر می کند. آنها تصمیم می گیرند تا پرسشها پیش آمده را بررسی و علت آن را بیابند. مرکزی که در زیر دریایی اطلس واقع شده است است توجه آنها را به خود جلب می کند، لیکن زیر دریایی آمریکایی را پوشش می دهد . نیروی دریایی آمریکا می خواهد این چهار دانشمند را به نوعی نابود کند ولی موفق به این کار نمی شود …

****************************** *******

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «مارپله» به کارگردانی حسین حیدری، پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم از این قرار است که: مهرداد جوانی است که مدتهاست قصد دارد ازدواج کند ولی با پرسشها فراوانی مواجه هست. دوست او بهادر هم مجرد است آنها از خانواده هایشان رنجیده خاطر می شوند و تصمیم می گیرند منزل ای مجردی اجاره کنند. به هر بنگاهی مراجعه می کنند به آنها منزل مجردی اجاره نمی دهند. آنها به ناچار در بنگاهی اظهار می کنند که بهادر متاهل بوده و منزل را جهت او می خواهند…

در این فیلم تلویزیونی مهرداد بنکداری، سروش پیمبری و سیروس بری هنرنمایی کرده اند.

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «مینور» به کارگردانی مهدی رمضانی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: نیما دل در گرو رها (دختر عمه اش) دارد، ولی رها موافق ازدواج با نیما نیست. اصرار زیاد والدین رها باعث می شود که با نیما به آزمایش خون قبل از ازدواج بروند. جواب آزمایش نشان می دهد که هر دو تالاسمی مینور دارند و نباید با هم ازدواج کنند. نیما بسیار ناراحت می شود ولی در دلش هنوز اصرار دارد با رها ازدواج کند. رها با فروشنده کتابفروشی که از آنجا کتاب می خرید، نامزد می کند. حامد که به مغازه پدر نیما می رود تا با نیما و پدرش صحبت کند که دست از سر او و نامزدش بردارد، با نیما درگیر می شود. پدر نیما که قصد جدا کردن آنها را دارد ناخواسته به وسیله نیما کشته می شود، ولی نیما و شاگرد مغازه قتل را گردن حامد می اندازند….

در این فیلم تلویزیونی مهدی کیانی، رویا فضلی و محمدمهدی فتاحی بازی کرده اند.

****************************** *******

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «ریو ۱» به کارگردانی کارلوس سالدان ها، پنج شنبه، ۸ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: یک طوطی اهلی به نام بلو از یک شهر کوچک، پرنده ای مستقل به نام جول را ملاقات می کند. بلو همراه این پرنده رویاهایش، به دنبال ماجراجویی های جدیدی می رود….

****************************** *******

انیمیشن سینمایی «ریو ۲» به کارگردانی کارلوس سالدان ها، جمعه، ۹ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: جوول و سه فرزندشان از ریو دو ژانیرو به جنگل های استوایی و حیات وحش آمازون می روند. همزمان که بلو تلاش می کند خود را با این محیط تازه وفق دهد، خود را تحت تعقیب نایجل می یابد، که می خواهد انتقام اتفاقات گذشته را بگیرد….

****************************** *******

شبکه امید

فیلم سینمایی «باران» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرنمایی رضا ناجی و حسین عابدینی خواهیم دید: کارگران ایرانی و افغانی در یک ساختمان در حال ساخت، به مشکل و شبانه روز مشغول به کار هستند. لطیف پسر جوان روستایی مسئول خدمات کارگران بوده و به همین خاطر از کار سخت معاف هست، تا اینکه یکی از کارگران افغان مجروح شده است و به جای خود پسرش «رحمت» را جایگزین می کند. رحمت بسیار ضعیف بوده و توان حمل کیسه های سنگین را ندارد. هنگامی که مسئول کارگران اوضاع او را می بیند و همین طور عده ای از ناتوانی رحمت شکایت می کنند او تصمیم می گیرد لطیف را که کار راحت تری دارد جایگزین رحمت کند. همین مسئله باعث می شود دشمنی کودکانه ای در دل لطیف نسبت به رحمت به وجود آید…

****************************** *******

شبکه افق

فیلم سینمایی «تاریخ مجهول آمریکا» به کارگردانی تونی کی، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرنمایی ادوارد نورتون و بورلی دی آنجلو خواهید دید: درک وینیارد، بعد از گذراندن ۳ سال زندان به جرم قتل ۲ اراذل و اوباش که قصد دزدی از ماشین او را داشتند آزاد می شود. پیش از زندانی شدن درک او رهبر یک باند خرابکار نژادپرست بود که به عقیده آنها سفید پوست ها برتر از نژاد سیاهان و آسیایی ها و غیره در آمریکا بوده و غیر از سفیدها هیچ کس حق زندگی در آمریکا را ندارد. درک که بعد از طی دوران محکومیتش اصلاح شده است و اعمال گذشته خود را کنار گذاشته است متوجه می شود که برادرش دنی که در طول خلافکاری او تحت تاثیر اعمال درک قرار گرفته بود جذب باندهای نژادپرستی شده است است … .

****************************** *******

فیلم تلویزیونی «خانه ای کنار ابرها» به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری، جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان فیلم در دهه ۶۰ می گذرد، جایی که دو دوست با لباس جبهه جهت کلاهبرداری به منزل رزمندگان مراجعه می کنند، که اتفاقات جالبی برایشان رقم می خورد…

در این فیلم هدایت هاشمی، نگار عابدی و حامد کمیلی ایفای نقش کرده اند.

****************************** *******

شبکه نمایش

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «پای پیاده»، «عزت دار» و «اره ماهی» پنج شنبه ۹ آذرماه ساعت ۱۳، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

****************************** *******

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «مرد عوضی»، «تراست»، «زنده باد» و «زندگی روی خط» جمعه ۱۰ آذرماه ساعت ۱۳، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می شود.

آخر هفته و پخش ۳۰ فیلم‌ سینمایی از تلویزیون

واژه های کلیدی: زندگی | داستان | داستان | سینمایی | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz