ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

بهنام بانی چند سالی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد ولی در یک سال اخیر طعم موفقیت را چشیده هست. او از سال گذشته همکاری با «حامد برادران» را شروع کرده و درست ی

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

بهنام بانی: می خواهم جهت مردم خاطره ساز شوم

عبارات مهم : موزیک

بهنام بانی چند سالی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد ولی در یک سال اخیر طعم موفقیت را چشیده هست. او از سال گذشته همکاری با «حامد برادران» را شروع کرده و درست یک سال پیش قطعه موفق «علاقه خاص» را منتظر کرد و بعد از آن همه قطعاتش با استقبال مخاطبین رو به رو شده است هست. «بهنام بانی» مردادماه امسال در حالی طی 12 سانس روی استیج رفت که فروش بلیت کنسرت هایش در وقت بسیار کوتاه و تمدیدهای پیاپی باعث شد در کانون توجهات اهالی موسیقی قرار بگیرد. با این خواننده محبوب و «حامد برادران» که مدیریت هنری فعالیت هایش را برعهده دارد گپ زدیم.

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

چه شد که به خوانندگی علاقه مند شدی؟

بهنام: من از کودکی به خواندن علاقه داشتم. از 8 سالگی قرائت قرآن را شروع کردم. پدرم هم نوازنده آکاردئون بود و از همان وقت به موسیقی گرایش پیدا کردم. بعدها نواختن پیانو در حد معمولی را هم یاد گرفتم. خودم خیلی به خواندن علاقه داشتم و از طرفی استقبال و تشویق اطرافیان انرژی و انگیزه بیشتری به من می داد و باعث می شد به شکل جدی تری خوانندگی را دنبال کنم.

خوانندگی را به شکل جدی از کی شروع کردی؟

بهنام بانی چند سالی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد ولی در یک سال اخیر طعم موفقیت را چشیده هست. او از سال گذشته همکاری با «حامد برادران» را شروع کرده و درست ی

تا برداشتت از جدی چه باشد!

این که به صورت حرفه ای کار کنی و اثری منتشر کنی.

از سال 90 با موزیک «ای کاش» شروع شد. کار را با «بهنام ابطحی» شروع کردم. حدود دو سال با هم کار کردیم ولی نتیجه مطلوبی حاصل نشد. موفقیتی کسب نکردیم و این همکاری ادامه پیدا نکرد.

به عنوان خواننده ای که در شروع فصل تازه فعالیت هایش قرار دارد، از مسیری که طی کردی بگو.

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

راه و مسیر خیلی مشکل است و هر کسی میخواهد در این راه قدم بگذارد باید خیلی نیرومند و خیلی صبور باشد. باید تلاش زیادی کرد و در کنار آن، مسئله هزینه هم هست. چون به هر حال جهت رسیدن به نشانه باید هزینه کرد. یک سری در این مسیر به من خیلی کمک کردند و یک سری هم من را عقب انداختند. ولی من می گویم در همه این اتفاقات حکمتی وجود دارد. به عقیده من تا نوبتت نشود اتفاقی برایت رخ نمی دهد و من این را از بزرگترها یاد گرفته ام.

به مرور اتفاقات خیلی خوبی جهت من افتاد که بابت آن ها خوشحالم و خدا را شکر می کنم. از حدود سه سال پیش حس خوبی به حامد برادران داشتم و احساس می کردم که می توانیم اتفاقات خوبی را با هم رقم بزنیم. دورادور با هم آشنایی داشتیم. یک روز به واسطه یکی از دوستان به استودیو حامد رفتیم. همان روز یکی از کارهایی که حامد ساخته بود را خواندم و خیلی به دلم نشست. البته در نهایت آن کار با صدای من پخش نشد.

بهنام بانی چند سالی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد ولی در یک سال اخیر طعم موفقیت را چشیده هست. او از سال گذشته همکاری با «حامد برادران» را شروع کرده و درست ی

حامد از آشنایی و همکاری با بهنام بگو.

حامد: یکی از دوستان من در عرصه موسیقی، یک بار همراه بهنام به دفترم آمد. بعد از سلام و احوالپرسی، بلافاصله به بهنام گفت بخوان! قصدش این بود که اول صدای خوب بهنام را بشنویم و بعد صحبت کنیم. با صدای بهنام ارتباط برقرار کردم و دیدم که خواننده خوب و درجه یکی است ولی فضای مناسب جهت کارش را پیدا نکرده هست. از آنجایی که او با چندینه نفر دیگر صحبت کرده بود و من هم درگیر همکاری با خواننده های دیگری بودم، به او گفتم که در صورت فراهم شدن بعضی شرایط می توانیم همکاری کنیم.

چرا که می خواستم خواننده ای باشد که انرژی ام را روی او بگذارم و درواقع روی کارش متمرکز شوم. شبیه همکاری ای که با سینا شعبانخانی یا چند نفر دیگر داشتم. اخلاق حرفه ای می گفت باید وظیفه روشن شود تا بتوانیم با هم کار کنیم. چون من با چندینه خواننده دیگر این مسیر ار رفته بودم و می دانستم اگر همه چیز مشخص نباشد چه مشکلاتی به وجود خواهدآمد. به هر حال آن وقت اتفاقی رخ نداد و یک سال و نیم گذشت. حتی من یک ماکت هم جهت بهنام ساختم ولی به نتیجه ای نرسیدیم.

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

حامد تو الان در چه قالبی با بهنام کار می کنی؟

حامد: من «مدیر هنری» هستم ولی ما به عنوان رفیق هر کاری بتوانیم جهت هم انجام می دهیم. تهیه کنندگی کنسرت های پایتخت کشور عزیزمان ایران و مدیریت برنامه های بهنام را به شرکت «آوای فروهر» و برادران حاتم پور سپردیم و امیدواریم اتفاقات خوبی با هم رقم بزنیم.

هشت قطعه اخیر تو با موسیقی «حامد برادران» و ترانه های «عاطفه حبیبی» انتشار یافته اند. آیا در ادامه راه هم قرار است همه کارهایت به وسیله این دو نفر تولید شود؟

بهنام: یک تیم خوب هیچ وقت دست به ترکیبش نمی زند. البته می تواند به تیمش بازیکن اضافه کند. حامد در زمینه ترانه با «عاطفه حبیبی» کار می کرد و کلامش خیلی خوب روی کارهای او می نشست، این همکاری را ادامه دادیم و خدا را شکر تا به امروز جواب مثبتی گرفته ایم. هر چند بعضی از ما هر لحظه دوست داریم به یک چیزی گیر بدهیم! شاید در آینده تنوع در همکاری ها هم داشته باشیم که به تشخیص حامد صورت خواهدگرفت.

از سال گذشته اشخاص جدیدی به عرصه موسیقی پاپ وارد شدند که در واقع نسل تازه خواننده های پاپ را تشکیل می دهند. فکر می کنی تو در این میان چه اتفاقی برایت خواهدافتاد؟

بهنام: اول این که از این اتفاق خیلی خوشحال هستم. صداهای خوبی در حال ورود به بازار موسیقی هستند و این تنوع جهت شنونده لذت بخش هست، چون بازار موسیقی چند هنگامی که یکنواخت شده است بود. کارهای خوبی در حال تولید است و خوشحالم که مردم کارهای خوب گوش می کنند. این مسابقه خیلی لذت بخش هست. هیچ وقت نمی توانی احساس کنی که عالی ترین هستی و هر وقت به خودت مغرور شوی با سر به زمین می خوری! همین باعث می شود هر کس به تکاپوی بیفتد که خوب کار کند. نخستین حرفی که به حامد گفتم این بود که کاری ندارم دیگران چه می خوانند، ولی ما کار خوب تولید کنیم. خدا را شکر خوشحالم که این اتفاق رخ داد.

چه ایده آلی در موسیقی مدنظر داری؟

این که مردم موزیک هایم را بشنوند و با آن خاطره بسازند و موزیک هایم برایشان تکراری نشود. خدا را شکر امروز که به این شکل است و خیلی خوشحالم در شرایطی که بسیاری از موزیک ها تاریخ مصرف دارند، هنوز «علاقه خاص» هم شنیده می شود.

کدام خواننده ها را دوست داری؟

بهنام: از خواننده های قدیمی، محمد اصفهانی و محمد علیزاده را دوست دارم و تا چند سال پیش قطعات حامی را هم گوش می کردم. مرحوم ناصر عبداللهی هم الگوی من بوده، البته من ژانرم را عوض کردم. در میان خواننده های نسل تازه هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارم.

خیلی از خوانندگانی که این روزها به موفقیت رسیده اند، صداهایی حجیم دارند. بهنام بانی، آرش ای پی، شهاب مظفری و… چه نظری راجع به این مسئله دارید؟

حامد: در موفقیت یک آهنگ، صدای خواننده 20 درصد نقش دارد و درواقع صدای خوب، شرط مورد نیاز است ولی کافی نیست. همان طور که گفتم، به نظر من موفقیت در موسیقی براساس موج هست. به عنوان نمونه شهاب مظفری یا آرش ای پی چندین سال است که فعالیت می کنند و در همین فضا هم می خواندند. ولی امروز موج سلیقه مردم با آن ها منطبق شده است و محبوبیتشان زیاد شده است هست. معلوم نیست مردم یک سال بعد چه فضایی را دوست خواهندداشت. چند سال قبل خواننده ای به موفقیت رسید و موجی به راه انداخت. او سال بعدش هم همان سبک را خواند، ولی دیگر موفق نبود. چون موج سلیقه مردم عوض کردن کرد.

و کلام پایانی…

بهنام: مورد نیاز می دانم از دوستانی که کنارم بودهاند قدردانی کنم. ما اتاق فکری داریم که ایمان ابراهیمی، یاسر داوودیان و محمدرضا گلزار در آن حضور دارند و از آن ها بابت همفکری هایشان ممنونم. از خانواده و مخصوصا پدر و مادرم، اعضای گروه موسیقی دانشجویی روژان در شاهرود، راشا تقی پور و همچنین از مردها حاتم پور و میلاد حسینی تقدیر می کنم. بیش از همه قدردان زحمات «حامد برادران» هستم. او از نظر من خواننده بسیار خوبی است که می تواند کارهای خوبش را خودش بخواند، ولی این قطعات را در اختیار دیگران قرار می دهد. کمتر کسی چنین کاری می کند. از او به خاطر همه زحماتش ممنونم.

حامد: خواننده زمانی می تواند موفق شود که بعد از 5 قطعه هیت، کنسرت برگزار کند. زمانی که شما استیج ندارید، جهت بقا می جنگید تا به صحنه برسید و اسمتان بماند. در چنین شرایطی خطرناک است که عوض کردن سبک داشته باشید. ولی هنگامی که کنسرت برگزار کنید می توانید سبک های دیگر را هم کم کم بین کارهایتان بیاورید.

ماهنامه دیار – آرتین ولی الهی

واژه های کلیدی: موزیک | کنسرت | همکاری | موسیقی | موفقیت | خواننده | عرصه موسیقی | اخبار فرهنگی و هنری

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

می‌خواهم جهت مردم خاطره‌ساز شوم / بهنام بانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz