ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری این عنوان از کجا آمده است؟ ، لقب بازیگر «قلاده‌های طلا»

علی‌رام نورایی با حضور در برنامه «دورهمی» از واکنش‌های منفی اهالی سینما بعد از حضورش در فیلم «قلاده‌های طلا» انتقاد کرد. 

این عنوان از کجا آمده است؟ ، لقب بازیگر «قلاده‌های طلا»

لقب بازیگر «قلاده های طلا»/ این عنوان از کجا آمده است؟

عبارات مهم : سیاسی

علی رام نورایی با حضور در برنامه «دورهمی» از تصویر العمل هایی منفی اهالی سینما بعد از حضورش در فیلم «قلاده های طلا» انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، علی رام نورایی در برنامه «دورهمی» که شامگاه چهارشنبه ششم دی پخش شد، از حواشی ایجاد شده است جهت خودش بعد از بازی در فیلم «قلاده های طلا» صحبت کرد.

این عنوان از کجا آمده است؟ ، لقب بازیگر «قلاده‌های طلا»

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» از علی رام نورایی پرسید: «به تو لقب مظلوم سینمای کشور عزیزمان ایران داده اند، این عنوان از کجا آمده است؟»

علی رام نورایی در پاسخ این عنوان را به بازی در فیلم «قلاده های طلا» و مشکلاتی که بعد از بازی در آن برایش پیش آمد، نسبت داد. او در این باره گفت: «من در فیلمی به نام «قلاده های طلا» راجع به اتفاقات بعد از انتخابات سال ۸۸ بازی کردم. بعد از سال ها که خبری از سینما نبود به من پیشنهاد بازی در این فیلم داده شد و من پذیرفتم. با صحبت هایی که با کارگردان فیلم کردم قرار بر این شد که فیلم بر این مبنا ساخته شود که یک آشتی ملی را داشته باشیم و فیلم بر این مبنا ساخته شد.»

علی‌رام نورایی با حضور در برنامه «دورهمی» از واکنش‌های منفی اهالی سینما بعد از حضورش در فیلم «قلاده‌های طلا» انتقاد کرد. 

او در ادامه از کسانی گلایه کرد که بدون دیدن فیلم او را قضاوت کردند: «متاسفانه فیلم را ندیدند و ندیده قضاوت کردند و این حواشی جهت من ایجاد شد. متاسفانه این حواشی زیاد از سوی همکاران جهت من به وجود آمد.»

مدیری از نورایی پرسید: «جایی گفته بودی که وارد بازی های سیاسی شدی. منظورت همین فیلم بود؟» و نورایی در پاسخ گفت: «من یک فیلم بازی کردم و هیچ گونه علم و دانش سیاسی ندارم. نقشی بود که بازی در آن را دوست داشتم ولی جماعتی بودند که داشتند مرا وارد بازی سیاسی می کردند.»

نورایی در ادامه به این توصیه اشاره کرد که بعد از بازی در «قلاده های طلا» جهت بازی در پروژه های سینمایی پرسشها بسیاری جهت او پیش آمد و همچنان ادامه دارد. او گفت: «ما یک خانواده هستیم و هیچکدام جهت حضور در یک پروژه فرهنگی و هنری به جز به اعتلای فرهنگ و هنر این مملکت فکر نمی کنیم. هنگامی که چنین تصویر العمل هایی را می بینم متاسف می شوم.»

واژه های کلیدی: سیاسی | برنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz