ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فشار فراوانی روی ماست/ هنگامی که طارمی می‌خواهد برود چه کنیم؟ ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید سرمربی نیم فصل دوم مشکی‌پوشان توانسته اعتماد به نفس زیادی به این تیم بدهد.

فشار فراوانی روی ماست/ هنگامی که طارمی می‌خواهد برود چه کنیم؟ ، برانکو

برانکو: فشار فراوانی روی ماست/ هنگامی که طارمی می خواهد برود چه کنیم؟

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سرمربی نیم فصل دوم مشکی پوشان توانسته اعتماد به نفس زیادی به این تیم بدهد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر مشکی پوشان اظهار کرد: یک بازی بسیار مهم را در پیش داریم. اینجا با همراه احترام جهت حریف وارد شدیم. تیمی که در پایتخت کشور عزیزمان ایران از ما امتیاز گرفت و ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان است.

فشار فراوانی روی ماست/ هنگامی که طارمی می‌خواهد برود چه کنیم؟ ، برانکو

او ادامه داد: آنچه که خیلی اهمیت دارد، در کنار عنایتی این تیم اعتماد به نفس بالایی به دست آورده و در بازی های اخیر ۵ امتیاز کسب کرده هست. مشکی پوشان خوب بسته شده است و بسیار هجومی بازی می کند. نسبت به کیفیتی که این روزها ارائه می کند لایق این رتبه از جدول نیست.

برانکو افزود: این تیم در مصاف با فولاد هیچ چیز کمتر از تیم دوم جدول نداشت. مشکی پوشان در رده پدیده و پیکان است و باید در نیمه بالای جدول باشد. نشانه مهم آنها بقا در لیگ است و می داتیم که فردا چه در انتظارمان هست. گر می خواهیم به اهداف مان برسیم باید حواسمان جمع باشد. خلیل زاده و مسلمان را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید سرمربی نیم فصل دوم مشکی‌پوشان توانسته اعتماد به نفس زیادی به این تیم بدهد.

او راجع به اوضاع مهدی طارمی اضافه کرد: هیچ اطلاعی از طارمی ندارم و هیچ نظری در این رابطه ندارم.

سرمربی پرسپولیس راجع به تمدید قراردادش با این تیم گفت: اهداف مان را به صورت علنی در ابتدای فصل اعلام کردیم، هیچ هدفی پنهان نیست. فشار فراوانی روی خودمان است و این مباحث جهت پرسپولیس عادی هست. طبیعی است که با ۴۰ میلیون هوادار باید این فشار را بپذیریم. نشانه ما، باکیفیت تر و نیرومند تر شدن کلوب است.

برانکو ادامه داد: ابتدای فصل گفتیم که نشانه ما قهرمانی در سوپرجام هست، بعد از آن قهرمانی در لیگ برتر و حذفی. همچنین بخشی از نشانه ما حضور در رده های بالای لیگ قهرمانان هست. در مصاف با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم می خواستیم برنده باشیم، موقعیت هم داشتیم و داور هم اشتباهاتی داشت.

فشار فراوانی روی ماست/ هنگامی که طارمی می‌خواهد برود چه کنیم؟ ، برانکو

او راجع به جدایی طارمی به خبرنگار ایسنا که پرسیده بود گریزمان بخاطر محرومیت در اتلتیکو مادرید ماندنی شد ولی طارمی که باعث این محرومیت شده است پرسپولیس را ترک کرد، گفت: طارمی تصمیم گرفت برود، هر کسی وجدان خود را دارد. این ها حرفه ای هستند. هنگامی که او می خواهد برود ما چه می توانیم بکنیم؟

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | پرسپولیس | سرمربی تیم | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz