ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بروزترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران که فوتبالی نیست!

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از آیتم خاص ای که برنامه نود دوشنبه شب پخش کرد، حالا جادوگری تبدیل به مهم ترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران شده است هست. حتی با این وج

بروزترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران که فوتبالی نیست!

بروزترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران که فوتبالی نیست!

عبارات مهم : ایران

موضوع جادوگری در فوتبال هر روز وارد داستان های جدیدتری می شود.

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از آیتم خاص ای که برنامه نود دوشنبه شب پخش کرد، حالا جادوگری تبدیل به مهم ترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران شده است هست. حتی با این وجود که بعد از چند هفته تعطیلی بازی های لیگ دیروز از سر گرفته شد، ولی در آخر همین بازی ها نیز یکی از مهم ترین موضوعاتی که بازیکنان و مربیان راجع به آن صحبت کردند، همین جادوگری بود. موضوعی که حتی هنوز مشخص نیست در فوتبال کشور عزیزمان ایران چه کسانی به آن اعتقاد دارند و چه کسانی آن را رد می کنند. آیا که شائبه های ایجاد شده است راجع به تیم ها و بازیکنان کاملا با اتفاقاتی که با نام جادوگری در کنار هم چیده شده است در تناقض هست. مطمئنا هرچه زیاد شدن اینطور صحبت ها لطمه بزرگ تری به فوتبال کشور عزیزمان ایران خواهد زد. حتی بزرگ تر از همین جو ناآرامی که این روزها به وجود آمده هست. هرچند جهت مثال دیروز مجید جلالی در کنفرانس خبری با چشمانی اشک بار تمامی اتهامات را رد کرد یا به عنوان نمونه مرتضی اسدی از این گفت که تیم هایی که اسیر جادوگری می شوند، بازیکنان ارزش رباط صلیبی پاره می کنند.

بروزترین سوژه فوتبال کشور عزیزمان ایران که فوتبالی نیست!

همه این ها نشانگر این است که عنوان پرداخته شده است به وسیله برنامه نود نیاز به ورود هرچه زیاد و بهتر نهادهای بالادست دارد. در ادامه این داستان حتی روزنامه پیروزی چاپ امروز طعنه ای به حریف خود زده و از طلب ۷۰۰ میلیونی یک جادوگر نوشته هست. فعلا اوضاع فوتبال کشور عزیزمان ایران اینطور است که هرروز یک داستان تازه از سری داستان های عجیب جادوگری منتشر می شود که باید دید بالاخره آخر این فرآیند منفی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران چه خواهد بود؟ آیا قدرتی می تواند جلوی ورود چنین مسائلی به فوتبال را بگیرد؟

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | داستان | فوتبال | فوتبالی | جادوگری | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz