ميزان كردن پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام

ميزان كردن: پنیر پارمزان گوجه فرنگی چغاله بادام گوجه فرنگی مخلوط کن همراه فرنگی حرارت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ منعی جهت تحقیق و تفحص مجلس از استقلال و پرسپولیس نیست / مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ منعی جهت ورود نمایندگان مجلس جهت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس وجود ندارد. 

هیچ منعی جهت تحقیق و تفحص مجلس از استقلال و پرسپولیس نیست / مهدی تاج

مهدی تاج : هیچ منعی جهت تحقیق و تفحص مجلس از استقلال و پرسپولیس نیست

عبارات مهم : تجارت

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ منعی جهت ورود نمایندگان مجلس جهت تحقیق و تفحص از کلوب های استقلال و پرسپولیس وجود ندارد.

به گزارش مهر، مهدی تاج راجع به بحث تحقیق و تفحص مجلس از دو کلوب استقلال و پرسپولیس گفت:: همانطور که قبلا بارها گفته شد فدراسیون فوتبال و شخص اینجانب هیچ نگرانی از عنوان تحقیق و تفحص نداریم و این را یک وقت استثنایی و تاریخی می دانیم. این در حالی است که بعضی با فرافکنی دنبال این هستند که به اهداف خاص خود برسند که نشان دهند فدراسیون با این فرآیند مخالفت است و یا دو کلوب به دنبال ایجاد شرایط تحقیق و تفحص نیستند.

هیچ منعی جهت تحقیق و تفحص مجلس از استقلال و پرسپولیس نیست / مهدی تاج

وی افزود: به همراه مدیران دو کلوب بر این عنوان تاکید داریم که روند فعالیت کلوب ها می بایست طبق قانون ۱۰ ساله منطبق بر ضوابط AFC و در واقع قوانین تجارت پیش بروند. در این میان هیچ اظهارنظر خاصی مبنی بر عدم تحقیق و تفحص از جانب بنده و مدیران دو کلوب گفته نشده است و هیچ گونه منعی جهت ورود نمایندگان مجلس جهت تحقیق و تفحص وجود ندارد.

تاج خاطرنشان کرد: آنچه باید مورد توجه قرار گیرد این است که کلیه کلوب ها از ۱۰ سال پیش تاکنون طبق درخواست AFC باید بر اساس قانون تجارت اداره شوند که این پیگیری می بایست صرفا بر اساس قانون تجارت انجام شود و در صورت احراز تخلف هیچگونه منعی جهت پیگیری های بعدی وجود ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هیچ منعی جهت ورود نمایندگان مجلس جهت تحقیق و تفحص از باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس وجود ندارد. 

واژه های کلیدی: تجارت | قانون | استقلال | پرسپولیس | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz